CITY BREAK jako podróż poślubna. Kierunek: Paryż, Barcelona, Rzym

Nie macie czasu na dłuższe wakacje? A może nie lubicie całymi dniami wylegiwać się na plaży i zajadać się w ramach All inclusive?  Podróżą poślubną dla Was może być CITY BREAK, czyli miejski wypad na weekend.  Poniżej przedstawiamy pierwsze  3 propozycje.

1.PARYŻ

Niby najbardziej oczywisty kierunek, ale też miejsce, w którym nie można się nudzić. Będziecie mogli zjeść  romantyczną kolację w jednej ze wspaniałych francuskich restauracji np. na statku pływającym po Sekwanie!
W artystycznej dzielnicy Montmartre Wasz wspólny portret namaluje jeden z tamtejszych niezwykłych artystów. Ekskluzywne butiki na słynnej na całym świecie alei Champs-élysées wciągną Was w zakupowy wir francuskiej mody. A na śniadanie w jednym z uroczych, umiejscowionych w starych  kamienicach hoteli, zjecie najlepszą na świecie bagietkę z serem w towarzystwie widoku na wieżę Eiffel’a.

 

 

2.BARCELONA

Barcelona to propozycja dla tych, którzy na podróż poślubną chętnie pojechaliby na wakacje All inclusive ale nie mają na to czasu.  Oprócz tradycyjnego zwiedzania zabytków będziecie mogli również wylegiwać się na słońcu nad morzem. Wieczorem w knajpkach na plaży zjecie śródziemnomorskie pyszności, a potem boso przetańczycie całą noc. Miasto w dłuż i wszerz przemierzycie na rowerach co wprawi Was w prawdziwie wakacyjny nastrój. No i najważniejsza atrakcja dla każdego mężczyzny – stadion Camp Nou. A może uda Wam się pójść na mecz? To byłaby z pewnością niezapomniana przygoda.

 

 

3.RZYM

To kierunek dla młodej pary, która lubi zwiedzać i potrafi docenić piękno architektury. Długie spacery wśród starożytnych budowli i niesamowitych fontann wprawią Was w prawdziwie romantyczny nastrój.  W małych punktach na ulicach będziecie mogli spróbować pizzy z frytkami, a lody na placu Campo dei Fiori przyprawią Was o zawrót głowy! Przytulne trattorie zapraszać Was będą zapachem włoskiej pasty i frutti di mare. A gdy siedząc przy ogromnym Koloseum oglądać będziecie zachód słońca poczujecie się jak bohaterowie romantycznego filmu.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *