Czy warto chodzić na targi ślubne?

Za nami Polska Gala Ślubna 2017. Przez dwa dni w Pałacu Kultury w Warszawie odwiedzać można było wystawców mody ślubnej, biżuterii, atrakcji weselnych, dekoracji itp.  Byłyśmy tam, żeby sprawdzić czy warto chodzić na takie targi i zdać Wam z nich relację J

Dlaczego warto:

1.Po pierwsze targi to dobre źródło inspiracji, szczególnie jeśli chodzi o dekoracje. Zakochałyśmy się w kwiatowych ściankach i łukach firm ‚Ars Deco’ i ‚Artcom’, które można umieścić za stołem pary młodej.

2. Na stoiskach można skonsultować się z ekspertami z florystykami, fotografami czy bra-fiterkami. Czasami mogą otworzyć nam oczy i uzmysłowić co jest lepsze a co np. ‘przekombinowane’.

3. Można skorzystać ze specjalnych promocji, otrzymać kupony rabatowe na weselne usługi i produkty lub wygrać atrakcyjną nagrodę w biletowej loterii.

4. Na niektórych targach organizowane są pokazy mody ślubnej i to gorąco Wam polecamy. Można poznać najlepsze ślubne marki i projektantów a co najważniejsze na żywo zobaczyć jak dany fason sukni, a nawet materiał prezentuje się w ruchu. My zauważyłyśmy, że te rozkloszowane fasony są najbardziej efektowne, a lekkie materiały falujące z każdym krokiem modelki prezentują się nieziemsko! Same zobaczcie fragment pokazu Viktor & Rolf Mariage:

 

Co odstrasza:

1. Na pewno minusem jest tłok i ogólnie panujący chaos. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i nie odpuszczać kiedy do ciekawego stoiska ustawiła się kolejka.

2. Nie ma co się łudzić, że przymierzysz suknię, buty lub inne akcesoria. Nawet jeśli zdarzy się na stoisku przymierzalnia nie będziesz w stanie w takich warunkach się skupić.

3. Co z tego, że organizowane są wielkie wyprzedaże sukien ślubnych (nawet do 80%), jeśli przymierzyć je musisz w ciasnej i niewygodnej przymierzalni, gdzie nie ma odpowiedniego oświetlenia, a konsultantka nie ma dla Ciebie czasu bo co chwilkę kolejny przechodzeń zadaje pytania? Nie da się przecież w takich warunkach podjąć tej najważniejszej ślubnej decyzji.

4. Wystawcy na targach to z pewnością eksperci w swoich dziedzinach, ale też Ci najdrożsi. Zanim podejmiesz decyzję co do nawiązania współpracy rozejrzyj się jeszcze wśród konkurencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *