Dlaczego Meksyk to dobry kierunek na podróż poślubną?

Lubię podróżować. Praktycznie robię to od dziecka i nigdy zaplanowanie wyjazdu nie sprawiało mi problemu. Jednak PODRÓŻ POŚLUBNA to co innego. Długo zastanawiałam się jaki kierunek wybrać, żeby maksymalnie sprostał naszym oczekiwaniom. A były one spore i dość konkretne. W końcu, po długiej analizie wybraliśmy MEKSYK i okazał się strzałem w dziesiątkę! Poniżej krótkie uzasadnienie 🙂

Zanim wybraliśmy podróż poślubną, dobrze wiedzieliśmy na czym nam zależy:

  1. Miało być egzotycznie
  2. Luksusowo
  3. Z piękną plażą
  4. NIE nudno! Chcieliśmy robić coś więcej niż przez bite 2 tygodnie leżeć plackiem na plaży (choć to uwielbiamy<3 )
  5. Nie chcieliśmy być ograniczeni panującą w danym miejscu kulturą np. islamem na Malediwach gdzie poza resortem nie można pić alkoholu ani chodzić w bikini.

Meksyk daje wszystkie te możliwości. Na półwyspie Jukatan jest mnóstwo luksusowych hoteli, z doskonałą obsługą, pysznym jedzeniem i z przepięknymi piaszczystymi plażami porośniętymi palmami <3 <3 <3
Dni, które spędziliśmy na terenie hotelu były prawdziwymi „dniami poślubnymi”: romantyczne kolacje, nocne spacery po plaży, szampan w prywatnym jacuzzi na dachu, kolorowe drinki na plaży wśród palm.
Jednak 2 tygodnie to sporo czasu i nie chcieliśmy ich spędzić tylko na plaży (nawet jeśli to podróż poślubna). Meksyk dosłownie na każdym kroku oferuje niesamowite atrakcje!
Na morzu: pływanie z delfinami, nurkowanie na rafie koralowej, nurkowanie w podwodnym muzeum (MUSA), pływanie z rekinami wielorybimi i żółwiami plus cała masa sportów wodnych.

Na lądzie też nie sposób się nudzić: podziemne rzeki i studnie tzw. cenoty (coś pięknego!), miasta Majów – chichen itza/tulum/coba, atrakcje w dżungli i niesamowite parki np. Xcaret lub Xel-Ha.

Wszystko to oprawione w doskonałą obsługę na każdym kroku. Serwis w Meksyku robi wrażenie!

Meksyk dał nam wszystko czego chcieliśmy. Z jednej strony czułe chwile w luksusowym otoczeniu, z drugiej niesamowite atrakcje, których z pewnością nigdy oboje nie zapomnimy.

Jeżeli Meksyk spodobał Wam się jako kierunek na podróż poślubną i chcielibyście się dowiedzieć więcej śmiało do nas piszcie 🙂

A dla tych którzy wolą bliższe kierunki All inclusive przypominamy post: Rajska podróż poślubna do 5 tys. zł. Najlepsze kierunki All inclusive. 

 

Meksyk, delfinyy, podróż poślubna,

Cenota, cenote, tukan, meksyk, podróż poślubna, honeymoon

podróż poślubna, meksyk

Meksyk, podróż poślubna

2 comments Add yours

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *