Jak wybrać i gdzie kupić idealne zaproszenia?

Jako że właśnie jesteśmy z narzeczonym na etapie wyboru zaproszeń postanowiłam podzielić się z Wami  swoimi spostrzeżeniami i podpowiedzieć, gdzie znaleźć te idealne dla Was. Poniżej kilka rad i linków do firm wartych polecenia.

Przy wyborze zaproszeń warto zwrócić uwagę na trzy rzeczy:

1. W jakim stylu będzie ślub i wesele

Obecnie panuje moda na dbanie o szczegóły i coraz więcej osób, w tym Waszych gości zwraca na nie uwagę.  Wrażenie z pewnością zrobi dobranie wszystkich elementów „papierniczych” w jednym stylu tj. zaproszeń, winietek, zawieszek na wódkę, pudełka na koperty, księgi gości i numerków na stoły. Będzie to spełniało nie tylko swoja praktyczną funkcję, ale również ozdobną – szczególnie jeśli dobierzemy je do motywu przewodniego wesela, czy koloru sali.

2. Jaki mamy na to budżet

Pięknej papeterii nie brakuje, a w projektach zaproszeń ograniczać może chyba tylko wyobraźnia, ale… to wszystko kosztuje. Ceny wahają się od 1,23zł nawet do 15zł za sztukę.
W przypadku gdy chcemy zaprosić np. 100 gości potrzebujemy ok. 50 zaproszeń. Zatem
w pierwszym przypadku zapłacimy 61,50zł, w drugim 750zł. Różnica jest ogromna.

3.Czy personalizacja i koperty są w cenie

Od razu zwróćcie uwagę na to co obejmuje cena. Może tak być, że znajdziecie piękne zaproszenia za np. 4,50zł, zamówicie i okaże się, że za personalizację trzeba dopłacić 2zł, a za kopertę 3zł. I koszty rosną…

 

Polecamy strony:

1. Amelia Wedding; amelia-wedding.pl

Duży wybór kwiatowych zaproszeń  i wszystkich dodatków papierowych.
Ceny:  1,49zł – 5,45zł

2. Manufaktura Kocimiętka; manufakturakocimietka.pl

Piękne zaproszenia podzielone na style od boho, przez glamour po tzw. pudełka.
Ceny: 2,99zł – 7,00zł

3. No coś pięknego; nocospieknego.pl

Oryginalne i niestandardowe zaproszenia w nowoczesnym stylu.
Ceny: 6,00zł – 9,50zł

4. Paper Project; paper-project.pl

Eleganckie, wykonane szlachetną, najstarszą metodą druku ‚letterpress’ zaproszenia.
Detale i styl to klasa sama w sobie.
Ceny: 10zł – 15zł

Na zdjęciu zaproszenia Botanic – Paper Project; www.paper-project.pl

 

4 comments Add yours
  1. Ja również mogę polecić Amelia-wedding. Oprócz zaproszeń współgrające dodatki, jeśli ktoś ma określony motyw jak najbardziej można stworzyć współgrającą całość. Bardzo korzystne ceny bez straty na jakości. Byliśmy zachwyceni!

  2. A lot of thanks for each of your efforts on this website. Betty delights in engaging in investigation and it is easy to understand why. I know all about the dynamic medium you provide rewarding solutions on your web blog and recommend response from others on this matter so our simple princess is now studying a lot. Take pleasure in the remaining portion of the year. You are always doing a really great job.

Dodaj komentarz