O nas

Podobają Ci się nasze wpisy? Bardzo się cieszymy!  Oto kilka słów o nas.

Poznałyśmy się kilka lat temu, kiedy stawiałyśmy pierwsze kroki w zawodzie piarowca i jak się okazało, mieszkałyśmy kilka metrów od siebie. I choć nasze drogi zawodowe się rozeszły, a jedna z nas przeniosła się o prawie 300 km w głąb Polski, to przyjaźń trwa dalej. A że nasze ślubne plany się pokrywają i dostajemy szału na punkcie ślubów i wesel, a temat wałkujemy na każdym spotkaniu, w naszych głowach zrodził się pomysł bloga. Po co? Żeby wszystko spisać i nie zapomnieć najlepszych pomysłów.

Dominika –  od lipca br. szczęśliwa mężatka! A od czego się zaczęło? Cały rok przechodziła z fantazyjną hybrydą na paznokciach, a w końcu „TAK” powiedziała w najmniej spodziewanym momencie – podczas choroby, z gorączką i w dresie. Od tamtej pory uzależniona od Pinteresta, co tydzień zmieniała wizję swojego ślubu i nie mogła wybrać idealnej sukienki. Ekspert od najnowszych urodowych i kosmetycznych trendów i podróży. Dla narzeczonego (obecnie męża) nauczyła się jeździć na motorze, a z biegiem czasu zamieniła ukochane szpilki na adidasy.

Justyna, ślubna perfekcjonistka. Swój pierścionek dostała w jednym z najbardziej romantycznych miejsc na świecie – przy wieży Eiffel’a. Wciąż skrupulatnie wszystko planuje, a w głowie aż jej się kotłuje od pomysłów. Udało jej się nawet dokonać niemożliwego – zaangażować narzeczonego do organizacji ich ślubu! Z miłości pozwala Mu na bałaganienie w domu i stara się z tego powodu na niego nie krzyczeć. Na co dzień pracuje słowem kreując wizerunek swoich klientów.

 

Miłego czytania!

PS W końcu chwalimy się wspólnym zdjęciem:)