Wzruszające filmy

Chcesz się wzruszyć? Obejrzyj film

Każdy ma czasami takie chwile w życiu, że potrzebuje wzruszenia i możliwości zmierzenia się ze swoimi emocjami. Dobrym sposobem jest obejrzenie filmu, który wzruszy aż do łez. Możliwości jest wiele, ponieważ tytułów jest niemało. Poniżej znajdziesz listę filmów, które wzruszą Cię do granic możliwości. Zachęcamy do lektury.

Wzruszające filmy – lista

Oto filmy które wyciskają łzy.

  1. „Pamiętnik” – to tytuł, który zna wiele osób. Do tego filmu można powracać naprawdę wiele razy, aby przekonać się, jak silna, piękna, ale i trudna jest prawdziwa miłość. Dla osób, które oglądają film po raz pierwszy, zakończenie okaże się niemałym zaskoczeniem.
  2. „Król Lew” – warto czasami obejrzeć ulubioną bajkę z dzieciństwa. Jeśli zamiast filmów wolisz taką formę, Król Lew na pewno Cię oczaruje i wzruszy.
  3. „Facet (nie)potrzebny od zaraz” – początek przypomina nieco komedię, ale później jest już tylko smutno i wzruszająco. Sposób rozegrania akcji sprawia, że na pewno nie będziesz się nudzić podczas seansu.
  4. „Och, życie” – to propozycja, którą na pewno pokochasz. Jeśli lubisz dzieci, musisz umieścić ten film na liście pozycji do obejrzenia. Chociaż wiele momentów jest zabawnych, wiele z nich także wzrusza i nieco przytłacza.
  5. „Zanim się pojawiłeś” – młoda dziewczyna i ekscentryczny bogacz. Jak myślisz, jak może potoczyć się znajomość takiego połączenia? Warto się o tym przekonać i obejrzeć zaproponowany tytuł.
  6. „Wierzę w Ciebie” – wzruszający film dla tych, którym nie przeszkadzają wątki związane z wiarą. Prawdziwa miłość naprawdę istnieje, ale nie gwarantuje wiecznego szczęścia. Warto obejrzeć ten film, aby przekonać się, jak wielka jest miłość.
  7. „Światło między oceanami” – wzrusza delikatnością i niesamowitą grą aktorów. Pragnienie szczęścia może być bardzo silne, o czym świadczy historia przedstawiona w tym pięknym filmie.

Wiele z powyższych tytułów można również spotkać w formie książki. Jeśli jesteś fanem czytania, warto najpierw przeczytać książkę a później obejrzeć film.